Home / O warsztatach

O warsztatach

Kosmetyki naturalne – proste, pachnące i skuteczne!

Kosmetyka naturalna to wspaniała zabawa! I wcale nie jest trudna! Odrobina chęci, ciekawe przepisy, dobrej jakości produkty, dostępne nieraz w pobliskim sklepie oraz kilka trików pomogą stworzyć wyjątkowe i skuteczne kosmetyki pielęgnacyjne. W kilka minut przeniosą do egzotycznego SPA, ukoją, zrelaksują, zadbają o ciało i zmysły.

Podczas warsztatu uczestnicy nauczą się wykonywać kosmetyki pielęgnacyjne i tworzyć niezwykłe rytuały SPA. Dowiedzą się, czym jest kosmetyka naturalna i jak wykorzystać produkty z własnej kuchni do zabiegów na ciało, poznają podstawowe wiadomości z zakresu aromaterapii i zielarstwa oraz konkretne przepisy na naturalne produkty.

Warsztaty są doskonałą okazją do budowania relacji w zespole. Przy wspólnym stole warsztatowym zachodzą procesy integrujące grupę, wzmagające naturalną kreatywność, wymagające współpracy i wzajemnej akceptacji.

Jednocześnie warsztaty sprzyjają głębokiemu relaksowi. Uczestnicy otrzymują wiedzę na temat naturalnych technik relaksacji dzięki zastosowaniu m.in. aromaterapii.

Podczas warsztatów uczestnicy wytwarzają prawdziwe kosmetyczne cuda, co pozwala na wzmocnienie wiary we własne możliwości, poczucie dumy i zadowolenia z siebie, a także, co równie ważne, pozwoli w łagodny i naturalny sposób zadbać o piękną skórę!


Zobacz nasze ostatnie realizacje na INSTASTORY!


Nie czekaj! Wyślij zapytanie!